כתובת: דרך השלום 15, באר שבע|טלפון: 08-6277296 |פקס: 08-6239071|דואר אלקטרוני: boazmor51@gmail.com
|הפוך לדף הבית|למועדפים|
«יולי 2019»
אבגדהוש
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 1819 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
עדכונים אחרונים
התלמידה ויקי ריבקין שרה מליון כוכבים
לצפייה הקש כאן

התלמידה מיה כהן בשיר פז'ו 92
לצפיה הקש כאן

מחנכות שכבה יב שרות בטקס סיום מחזור ס"ו
לצפייה הקש כאן

תלמידי שכבה יב בקטעי ריקוד ושירה במסיבת הסיום
לצפייה הקש כאן

סילבי פרץ נושאת דברים בסיום מחזור ס"ו
לצפייה הקש כאן

קטעי שירה וריקוד במסיבת סיום שכבה יב'
לצפייה הקש כאן

מצגת מורים תעש"ט
לצפיה הקש כאן

היפ הופ יא'2 בטקס המצויינות
לצפייה הקש כאן

מצגת שהוצגה בטקס המצויינות
לצפייה הקש כאן

מקהלת אור וצליל ביום המוסיקה
לצפייה הקש כאן

קטעים מוסיקליים מערב שורשים
לצפיה הקש כאן

מצגת שכבה ח' 2019
לצפייה הקש כאן

להקת הריקוד soy
לצפיה הקש כאן

שגיא גושן בשיר פרי גנך
לצפיה הקש כאן

התלמידה מיה כהן שרה אבות ובנים בטקס יום הזיכרון
לצפייה הקש כאן

שער הניצחן בגמר טורניר יהודה נפה 2019
כתה י'1 מבקיעה ומנצחת בטורניר
לצפייה הקש כאן


מצגת המסע לפולין 2019
לצפייה הקש כאן

וידאו: הפנינג פורים
לצפייה הקש כאן

קטעי ריקוד ושירה מתוך הפופרה אוליבר טוויסט
לצפייה הקש כאן

קטע וידאו מגמר טורניר אנדרה מצליח
לצפייה הקש כאן

וידאו: קטע מוסיקלי מתוך ההרכב "הקשה עכשווית"
ההרכב עם זיו אלון כפי שהופיעו בפני שכבה יא'
לצפייה הקש כאן


וידאו: להקת הזמר אור וצליל מופיעה בתחרות הת"ס
לצפייה הקש כאן

וידאו: התלמידה ניקול זרחין שרה בתחרות הת"ס
לצפייה הקש כאן

וידאו: צעידת המשאצ"ים בתחרות הת"ס
לצפייה הקש כאן

מור קליפה שרה בטקס ההוקרה לפצועי צה"ל
לצפייה הקש כאן

צעידת המאשצ"ים ביום ההוקרה לפצועי צה"ל
לצפייה הקש כאן

וידאו: מקהלת בית הספר ביום רבין
לצפייה הקש כאן
צילום ועריכה: בועז מאור


התלמידה ניקול בשיר IMAGINE
בוצע בטקס לזכר רבין.
לצפייה הקש כאן
צילום ועריכה: בועז מאור


התלמידה מור קליפה בשיר תמיד חלמתי
לצפייה הקש כאן
צילום ועריכה: בועז מאור


שגיא גושן שרה "אולי הפעם"
בטקס פתיחת שנת הלימודים תשע"ח.
לצפייה הקש כאן
צילום ועריכה: בועז מאור


רשימת הספרים לשנת תשע"ט
לצפייה הקש כאן

וידאו - מופע מחנכי יב במסיבת הסיום של המורים
לצפייה הקש כאן
צילום ועריכה: בועז מאור


נזכור את הנופלים
לזיכרם של בוגרי תיכון מקיף א' - חללי צה"ל.
(ערך: בועז מאור)


ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של תיכון מקיף א´
גלישה נעימה


בעלי תפקידים

  בעלי תפקידים   מרכזים ומחנכים  עובדי מנהלה  נתיבים  הרכב המערכת  ערוצי תיקשורת  המחציות ומטרותיהן

 
בעלי תפקידים
 
בלאיש גילה               -    מנהלת ביה"ס.
פישילביץ זכרי               -           ס. מנהלת - בקרה, יום לימודים תקין, מערכת
                                                שעות, טיולים, רכז השגחות בחינות בגרות.
מלכה זילברמן               -           ס. מנהלת, ריכוז פדגוגי שש שנתי, בחינות בגרות,
                                                            לקויות למידה ואבחונים.
כהן מזל                                    -           ס. מנהלת, רכזת כיתות סטארט ויעד, מובילה
                                                            חדשנות טכנולוגית ורכזת תקשוב.
מרקו זהבה                   -           ס. מנהלת, רכזת פדגוגית חט"ב ומובילה תוכניות תמיכה.
גרימן לילי                     -           רכזת שכבה כיתות ז'
שנחה יהודית                 -           רכזת שכבה כיתות ח'.
קידר ענבר                     -           רכזת שכבה כיתות ט'.
שפרה אוזן                    -           רכזת שכבה כיתות י'.
פרץ סילבי                     -           רכזת שכבה כיתות י"א.
בנבנישתי מיכל              -           רכזת שכבה כיתות י"ב.
גודל יעל                                    -           יועצת שכבה ז'
סופר יהודית                  -           יועצת לכיתות ח', י"א.
ספרנצ'יק גרסיאלה        -           יועצת שכבות ט', י"ב.
            מלכה טלאור                 -           יועצת שכבה י' וכיתות המחוננים
בניון ורד                       -           ריכוז חינוך חברתי.
טלי אדרת                     -           רכזת מעורבות חברתית, קהילתית ואזרחית.
ברגר אורלי                   -           רכזת מועצת תלמידים, רכזת מדידה והערכה.
פרוקשב סבטלנה            -           פסיכולוגית ביה"ס.
אלמליח מיכל                -           רכזת בחינות מעבר וקורסי קיץ.
 
תודה לכל בעלי התפקידים שהסכימו לצעוד שנה נוספת יחד בדרך ההרמונית והייחודית לנו ומאחלים הצלחה רבה לחברי ההנהלה המצטרפים לאותו הניגון בשנה זו.
 

מרכזי מגמות ומקצועות - הנהלה מורחבת
 
אבידן סמדר                  -                       פיסיקה - מנחה מחוזית
אביטל אסנת                  -                       ערבית
אלדד דניאלה                -                       אומנות
אמונה פאני                   -                      תנ"ך
בוחניק נורית                 -                      תיירות בהתמחות מלונאות
בלסיאנו דורית              -                       מגמת עתיד פרסית
הררי אתי                      -                       גיאוגרפיה
וייס אורלי                     -                       חינוך גופני
ועקנין אלירן                  -                       תקשורת רדיו וקולנוע
חטב אירדה                   -                       מתמטיקה
כהן רותם                      -                       היסטוריה
לוי אורית                      -                       מחשב
מרגי אופירה                  -                       ספרות – מנחה מחוזית
סבג ליבי                       -                       תרבות ישראל ותושב"ע
סופר דגנית                    -                       מוסיקה
סלוצקי בלימה               -                       ביולוגיה / ביוטכנולוגיה
סמבן מרים                   -                       כימיה
סמדג'ה יפעת                 -                       תיאטרון
שבתאי לילי                   -                       אנגלית
שוסטק אהרון                -                       אזרחות            
שנחה רות                     -                       עברית: הבנה הבעה ולשון
 
 
 
 
 
 
 

מרכזי נושאים
 
אבידן סמדר                  -           רכזת התוכנית "העתיד בחלל" ומח"טית
אדרת טלי                     -           עיתון בית-הספר
אלבז מיכל                    -           ריכוז כיתה מדעית טכנולוגית חטיבת ביניים
אקוטונס הילל               -           מרכז טיולים
גבע מיכל                       -           רכזת חינוך מיוחד ומרכז למידה
וייס אורלי                    -           נאמני גשר חי ושותפות 2000
ועקנין אלירן                  -           מרכז רדיו מקיף א'
לב האר"י אורנה           
וסופי גורליצקי              -           דיבייט
מרגי אופירה                  -           ריכוז כיתה מדעית טכנולוגית חטיבה עליונה
                                    -           מובילה פיתוח מקצועי של סגל ההוראה
נחמני עליזה                  -           "נגישות להשכלה גבוהה" ו"יזמים צעירים"
ניסים פור שרונה           -           רכזת תוכנית כתיבה – "ברנקו וייס"
ניר סיגל                                    -           רכזת התאמות לימודיות
סופר דגנית                    -           מקהלות וחבורת זמר
ריינגולד ליאורה                        -           רכזת כיתות מחוננים ואקדמיה בתיכון
שוסטק אהרון                -           תוכניות "מגשימים", "הדרים" ו"עתידים"
שמיר עירית                   -           מתל"ית – מורה מנחה תוכנית אל"ה
שמעון בלהה                  -           הנצחת בוגרי בית הספר
שרלין ליאוניד               -           רכז בטיחות
                                    -           מרכז מועדון ספורט
 
 
 
 
 
 

 
 
 
© כל הזכויות שמורות 2006 ל מקיף א´ באר שבע
קידום באינטרנטשירות 10בניית אתריםקידום עסקים באינטרנט